1397/09/12 بازدید و بررسی رفع گره های ترافیکی در شهر بومهن
بازدید و بررسی رفع گره های ترافیکی در شهر بومهن

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، این بازدید به منظور بررسی مشکلات و گره های ترافیکی بلوار اصلی شهر بومهن و ارائه راهکار در خصوص گره گشایی و روان سازی ترافیک جهت رفاه حال شهروندان محترم بومهن انجام گردید.

 

این بازدید با حضور عباسی معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس،خدادای بخشدار بومهن، زمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل رودهن و پردیس،میرطاهری عضو شورای اسلامی شهر بومهن، فکری مسئول سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن و مرادی مسئول عمران شهرداری برگزار شد.

 

محمود فکری مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی بومهن، ضمن تشریح فعالیت‌های مجموعه،گزارش کاملی از روند فعالیت سازمان در خصوص ارائه خدمات به شهروندان و همچنین فعالیت های سازمان در خصوص رفع مشکلات ترافیکی ارائه کرد.

 

در این بازدید میدانی مشکلات ترافیکی پل ورودی شهر، بریدگی مقابل مسجد جامع،پل مواصلاتی ده بومهن و خروجی آزاد راه به خیابان کامیونداران مورد بررسی قرار گرفت.


امید است تمام مسئولان تلاش و همت خود را با وجود کاستیها و مشکلات پیش رو بکار گرفته تا رضایت و انتظارات همشهریان و رانندگان ناوگان حمل و نقل را برآورده سازند و همچنین نسبت به رفع مشکلات و نواقص سریعا اقدام نمایند.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 24
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal