1397/06/11 برگزاری جلسه کارگروه سیلاب های شهری، هشدار و اطلاع رسانی مدیریت بحران شهرداری بومهن
برگزاری جلسه کارگروه سیلاب های شهری، هشدار و اطلاع رسانی مدیریت بحران شهرداری بومهن

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن؛ صبح امروز، جلسه کارگروه سیلاب های شهری ، هشدار و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری بومهن برگزار شد.

 

طی این جلسه دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس ، از عملکرد ستاد مستقر در شهر و شهرداری بومهن و روسای کارگروه ها به واسطه نظم بوجود آمده و حساسیت مسئله تشکر و قدردانی نمود.

 

سیف ا... شکاری ضمن تاکیدات لازم در خصوص پیش بینی و پیشگیری برای مقابله با حوادث ازجمله لایروبی رودخانه، انهار، کانالها و مسیلها و هشدارهای لازم، خواستار  برگزاری مانور سیلاب و زلزله  با همکاری سایر ادارات  در شهر بومهن شد.

 

در حاشیه این جلسه ضمن ارائه گزارش جداگانه روسای کارگروه ها، از فعالیت های انجام شده برای تسهیل در تردد شهروندان از جمله احداث پل سواره رو سیاهبند و عملیات احداث پل سواره رو در محور بومهن به لوران با هزینه بالغ بر 5 میلیارد تومان گزارشی کاملی ارائه گردید.

 

روسای کارگروه سیلاب و هشدار نیز، بر لزوم رعایت استانداردهای لازم ازسوی شرکتهای حفار، بخصوص شرکت فاضلاب بویژه در هنگام پرنمودن حفره ها و همچنین لزوم اطلاع رسانی قبل، هنگام و پس از وقوع حادثه و شناخت کامل و تامین حداقلی امکانات کلیه دستگاه ها در زمان حادثه تاکید نمودند.

 

در پایان جلسه مقرر شد؛ نماینده شرکت آب و فاضلاب برای نصب شیرهیدرانت  آتش نشانی در نقاط مختلف شهر بومهن به ستاد بحران شهرداری اعلام آمادگی نماید و همچنین نماینده هلال احمر در  خصوص برگزاری کلاس های آموزش امداد و نجات  اقدام نماید.

 

 لازم به ذکر است ،طی این جلسه پیشنهاد ایجاد بانک اطلاعاتی از وجود معتمدین شهر به عنوان رابط با مدیریت بحران شهرداری مورد  بررسی قرار گرفت.

 
تعداد بازدید: 42
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal