1398/03/15 پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

 

 سعید علی بخشی شهرداربومهن طی صدور پیامی عید سعید فطر را به همه مومنین روزه دار بخصوص شهروندان بومهنی تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

 

بسمه تعالی

 

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی درمیعادگاه فطر به پایان میرسد و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت ،امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدوده و جلالی دوباره می بخشد.

 

عید فطر به راستی که روز عزیز و خجسته ای است،روزى که خداوند آن را از میان دیگر روزها بر گزیده است و به بندگان ناچیزش اجازه داده تا در این روز نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگى بجاى آرند.

 

خداوند منان را سپاسگزاریم که توفیق حضور در این ضیافت ربوبی را نصیب ما کرد تا از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، بهره بگیریم.

 

انشاءالله که لطافت روح و سر زندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم در لحظه لحظه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد، چرا که بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان دارند و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او.

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،فرا رسیدن عید سعید فطر جشن بندگی خداوند و شکوفایی درخت پر ثمر ایمان را بر مردم شریف و ارجمند شهر بومهن تبریک و تهنیت گفته و آرزوی توفیق بیش از پیش همگان در مسیر عبودیت خداوند رحمان را از درگاه الهی مسئلت دارم.

 

سعید علی بخشی

شهردار بومهن

 

تعداد بازدید: 26
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal