1398/02/24 دیدار شهردار بومهن با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس
دیدار شهردار بومهن با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس

سعید علی بخشی شهردار  بومهن  با سعید آسیایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس در خصوص بررسی راهکارهای همکاری و نحوه ی ارایه ی خدمات مطلوب به شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، در این دیدار که در دفتر کاری شهردار بومهن صورت گرفت؛ علی بخشی ضمن تأکید بر سلامت شهروندان اظهار داشت: شهرداری همراهی با حوزه ی سلامت را وظیفه خود می داند، زیرا شهروندان سالم سرمایه های اصلی مدیریت شهری هستند.

 

وی، خدمت رسانی به مردم را وظیفه و رسالت مشترک بین تمامی دستگاه‌ها، ارگانها و نهادها عنوان کرد و گفت: میزان رضایتمندی مردم نشانگر تلاش و اهتمام در راه خدمتگزاری واقعی و صادقانه به مردم است.

 

شهردار بومهن در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی مجموعه شهرداری برای همکاری‌های مشترک و تعاملی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس  خبر داد.

 

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس نیز ،در این دیدار با تأکید بر همکاری دوجانبه در راستای سلامت شهروندان تصریح کرد: همکاری شهرداری و حوزه ی بهداشت تأثیر مستقیم در زندگی مردم دارد.

 

سعید آسیایی در پایان جلسه اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان و شهرداری دو نماد خدمت رسانی بسیار موثر در جامعه هستند که در صورتی که با هم تعامل و همفکری و همراهی داشته باشند در انجام وظایف خود موفقیت دو چندانی خواهند داشت.

 
 
 
تعداد بازدید: 46
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal