1398/02/18 جلسه هماهنگی نصب دوربین های پایش تصویری در شهر بومهن
جلسه هماهنگی نصب دوربین های پایش تصویری در شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن؛ جلسه  هماهنگی و همفکری شهردار و مسئولان انتظامی شهرستان پردیس با موضوع سیستم پایش تصویری شهر تشکیل شد.

 

این جلسه با حضور سرهنگ شاکری معاون عملیات و پیگیری شهرستان پردیس، سرهنگ رحیمی رئیس پلیس آگاهی شهرستان، سرهنگ عزیزی رئیس کلانتری بومهن با دکتر سعید علی بخشی شهردار بومهن، سید اسماعیل میرطاهری ،رضا عبداللهی و احمد جوشنلو اعضای شورای اسلامی شهر بومهن تشکیل و نصب دوربین جهت پایش تصویری شهر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

شهردار بومهن در این رابطه گفت: یکی از راهکارهای حل مشکلات وکنترل جهت جلوگیری از بروز هر گونه جرم ، ایجاد نظم و افزایش امنیت کنترل مکانیزه است که در این رابطه در نظر داریم سیستم های پایش تصویری شهر را اجرا کنیم.

 

وی با اشاره به برگزای جلسات متعدد با مسئولان انتظامی در این خصوص گفت: اعتبار لازم به اجرای این کار اختصاص داده شده و امیدواریم شهر بومهن به زودی به دوربین‌های هوشمند الکترونیکی مجهز شود که این دوربین‌ها، هم کار ثبت تخلفات را انجام می‌دهند و هم امکان پایش تصویری را دارا هستند.

 

سعید علی بخشی اظهار داشت: استفاده از فناوری های نوین به خصوص نصب این گونه دوربین ها از ملزومات تامین نظم و آسایش شهرها است و بررسی ها نشان از کاهش آمار جرایم می دهد.

 

شهردار بومهن در خاتمه گفت : الحمد اله در این جلسه نتایج خوبی حاصل شد و ان شاء الله با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان در کمترین زمان ممکن با برنامه ریزیهای صورت گرفته ، دوربین های پایش تصویری نصب و راه اندازی شود.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 92
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal