1398/01/01 بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان پردیس از ستاد نوروزی شهرداری بومهن
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان پردیس از ستاد نوروزی شهرداری بومهن

نوید عباسی معاون عمرانی فرماندار شهرستان پردیس به همراه حسین آرمودیان مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات ، پیش از ظهر امروز از محل ستاد نوروزی شهرداری بومهن بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن ، معاون عمرانی هماهنگی امور عمرانی  فرماندار در این بازدید ضمن تبریک سال نو اظهارداشت: ستاد نوروزی شهرداری بومهن با عزم جدی وتأمین امکانات جهت رفاه حال مسافرین کار خود را آغاز نموده و بحمدالله تاکنون نهایت تلاش خود را بمنظور رضایتمندی مسافرین عزیز بکاربرده است.

 

عباسی یادآورشد: تا کنون هیچگونه کمبودی از امکانات خدماتی و رفاهی در شهر بومهن گزارش نشده وامیدواریم با فراهم آوردن امکانات بیشتر مسافرین عزیز با خاطره خوش شهر بومهن را ترک کنند.

 

معاون عمرانی امور عمرانی فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و شورای اسلامی شهر و همچنین اعضای ستاد، بر خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مسافرین عزیز تاکید کرده و افزود: باید ستاد نوروزی تمام تلاش و توان خود را برای تکریم مسافرین و ایجاد اوقات خوش برای آنان از حضور در شهر بومهن به کارگیرد و با برخورد مناسب و پاسخگویی خوب به مسافران و گردشگران رضایتمندی آنان را جلب نمایند.

 

گفتنی است ستاد نوروزی شهرداری بومهن با برپایی سیاه چادرهای عشایری اقوام ایرانی و معرفی آداب ، سنن و غذاهای محلی، اجرای زنده موسیقی محلی استانهای مختلف،ایجاد المانهای نوری زیبا،سفره هفت سین اقوام ، نورافشانی و دیگر برنامه های متنوع در حال برگزاری می باشد.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 36
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal