1397/12/21 جلسه تنظیم موافقت نامه تجهیز سوله مدیریت بحران شهرداری بومهن برگزار شد
جلسه تنظیم موافقت نامه تجهیز سوله مدیریت بحران شهرداری بومهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن،جلسه تنظیم موافقت نامه تجهیز سوله مدیریت بحران با امکانات امدادی و اقلام 16 گانه اضطرار میان هلال احمر استان تهران و شهرداری بومهن طبق مصوبات شورای اسلامی شهر  برگزار گردید.

 
این جلسه با حضور سعید علی بخشی شهردار بومهن، معاون هلال احمر استان تهران، معاون مالی و رئیس اداره حقوقی هلال احمر استان تهران،رئیس هلال احمر شهرستان پردیس،مدیریت بحران و پدافند غیر عامل فرمانداری شهرستان پردیس و مدیر خدمات شهری و بحران شهرداری بومهن برگزار شد.
 

سازمان هلال احمر شهرستان پردیس با حمایت شهرداری بومهن طی این موافقت نامه با افزایش توانمندسازی برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی گام بزرگی برمیدارد.

 

بدین ترتیب با انجام این موافقتنامه تعامل بیشتر میان دستگاههای خدمات رسان برای گسترش و ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان بومهنی انجام خواهد شد

 

لازم به ذکر است طی این جلسه برنامه ریزی در خصوص احداث سوله بحران و پدافند در مجاورت سازه های ورزشی و خدماتی پروژه های شهرداری بومهن در چهار نقطه با هر سازه به متراژ 200 مترمربع، انبار تجهیزات 16 گانه و... انجام و در دستور کار و بودجه سال 1389 قرار گرفت.

 
 
 
 
 
 

 


 

 

 

تعداد بازدید: 25
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal