1397/11/21 بیانیه دعوت شهردار بومهن برای حضور گسترده مردم شریف بومهنی در راهپیمائی روز 22 بهمن ماه 97
بیانیه دعوت شهردار بومهن برای حضور گسترده مردم شریف بومهنی در راهپیمائی روز 22 بهمن ماه 97

شهردار بومهن با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن، از اقشار مختلف مردم بخصوص شهروندان شریف شهر بومهن برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

 

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ایام الله دهه فجر یاد آور حماسه های عظیم و احساسات جوشان ملت شریف ایران برای رهایی از تاریکی طاغوت و رسیدن به قله های سراسر نور انقلاب اسلامی است.

 

با گذشت 40 بهار از تقویم زرین انقلاب اسلامی، این «معجزه قرن» همچنان درخشان به نقطه امید آزادگان و مستضعفان جهان تبدیل شده و روز به روز شاهد شکوفایی و ثمردهی شاخ و برگ درخت تناور انقلاب هستیم.

 

خداوند را به خاطر نعمت اتحاد و انسجام و بصیرت شاکریم و همچنان در برابر فتنه‌ها، نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم، چونان کوه استوار هستیم و با تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای، از تمام پیچ های تاریخی و ناملایمات زمان، به سمت نور و روشنی، با سربلندی و ابهت تمام رهسپار خواهیم شد.

 

در راستای اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری که تأکید فرمودند: «ملت ایران در روز 22 بهمن، با نمایش وحدت کلمه و اتحاد خود، جبهه استکبار را بار دیگر همچون گذشته مبهوت خواهد کرد، ضمن گرامیداشت و تبریک سالگرد جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می گردد تا یک‌بار دیگر همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز 22بهمن، مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بکوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

 

سعید علی بخشی

شهردار بومهن 

 
 
تعداد بازدید: 37
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal