1399/07/05 به مناسبت هفته دفاع مقدس: تجلیل از جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری بومهن
به مناسبت هفته دفاع مقدس: تجلیل از جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری بومهن

به مناسبت هفته دفاع مقدس از دلاور مردیهای جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری بومهن تجلیل و قدردانی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس، طی  مراسمی از  پرسنل جانباز و ایثارگر، با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تجلیل بعمل آمد.

 

در این مراسم، شهردار بومهن ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و قدردانی بیکران از مجاهدتها و رشادتهای دلیرمردان ایران اسلامی بیان داشت: بسیار خرسندم که در خدمت شما ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان گرانقدر و خانواده های معزز شهدا هستم.

 

وی افزود :عزت و عظمت اسلام در سایه دفاع از ارزش‌ها و به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده و آرامش امروز ما مرهون جان بر کفی های عزیزان ایثارگر است که باید قدردان زحماتشان بود.

 

موسوی اظهار داشت: سرمایه های هشت سال دفاع مقدس با جان فشانی و توکل به خدا از کیان اسلامی و ارزشهای اسلام ناب محمدی دفاع کردند و اکنون وظیفه ما این است که این ایثار و فداکاری ها را برای نسل جوان تبیین کنیم و یاد و خاطره رشادتهای رزمندگان را زنده نگه داریم.

 

شهردار بومهن،زندگی با برکت امروز و رهایی از سلطه بیگانگان را ثمره مجاهدتها و تحمل شکنجه ها و سختیهای ایشان بیان نمود و حضور جانبازان و ایثارگران بزرگوار در جمع کارکنان شهرداری بومهن را مایه افتخار دانست.

 

در پایان از رشادت های 9 نفر از کارکنان جانباز و ایثارگر شهرداری بومهن با اهداء لوح سپاس و هدیه، تقدیر و قدردانی ویژه ای بعمل آمد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 69
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal