1399/02/27 پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی


شهردار بومهن با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، در پیامی این روز فرخنده را به فعالان و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطات، تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 
 

گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.

 

کارگزاران عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی با ایفای نقش ویژه خود در کسب اطلاع از محیط پیرامون سازمان و همچنین انتشار اخبار و اطلاعات سازمانی به جامعه ذی نفعان نقشی مهم و حیاتی ایفا می‌کنند و به منزله دریچه های ارتباط سازمان با جامعه، زمینه های بقاء، دوام و تعالی آن را مهیا می‌سازند.

 

روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی باشد مشروط به آن که نگاه سطحی به فعالیت های روابط عمومی در کشور تغییر کند و جایگاه این واحد استراتژیک به عنوان یک واحد فنی ، تخصصی و موثر در سازمان تثبیت شود.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از همکارانم در روابط عمومی شهرداری بومهن، از خداوند بلند مرتبه برای تمامی عزیزان توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی را آرزومندم.

 

حسین موسوی

شهردار بومهن

27/اردیبهشت/1399


 

تعداد بازدید: 46
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal