1397/05/16 اولین نشست هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران و دهیاران شهرستان پردیس
اولین نشست هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران و دهیاران شهرستان پردیس

اولین نشست هم اندیشی اعضای شورای اسلامی، شهرداران، دهیاران، شهرستان پردیس ظهر امروز در تالار شنهای طلائی روستای کرشت برگزار شد .

 

در این‌ جلسه تواهن معاون‌ استاندار تهران‌،‌ مافی نماینده مجلس شورای اسلامی،‌مرتضی‌حیدری فرماندار شهرستان پردیس،حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، خدادادی بخشدار بومهن، ‌محمد قانبیلی نماینده شورای شهرستان در شورای عالی استان‌ها، سعید علی بخشی شهردار بومهن، محمود قانبیلی ریاست شورای اسلامی بومهن و دیگر اعضای شورای بومهن، گلریز شهردار پردیس و اعضای شورای اسلامی پردیس، و سایر دهیار‌های شهرستان حضور داشتند.


خدادادی بخشدار بومهن در ابتدای مراسم به نقش شوراها و دهیاری‌ها در حل مشکلات شهری و روستایی اشاره کرد و گزارش عملکردی از فعالیت های کنونی بخش بومهن ارائه کرد.


در ادامه مراسم مرتضی حیدری فرماندار پردیس با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و مشکلات اقتصادی پیش آمده خطاب به نمایندگان شوراها و دهیاری‌هاگفت: امروز امید و ناامیدی مردم به ما بستگی دارد می توانیم با عملکرد خود مردم را امیدوار و یا ناامید کنیم.


وی با اشاره به عملیاتی شدن 72 پروژه اجرایی در پردیس که اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان داشته است اظهار داشت: شرایط اقتصادی به هر گونه‌ای هم که شود ما باید به‌ عنوان خدمتگزار مردم نقش خود را به خوبی انجام داده و با عملکرد صحیح بتوانیم امید مردم را بالا ببریم.


محمود قانبیلی رئیس شورای اسلامی شهر بومهن با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر باید به وجود آورنده یک هنجار اجتماعی مناسب باشند افزود: در این صورت است که شورای شهر می تواند در عمل به مردم نشان دهند که مردم شورا را امین خود بدانند و به این درک برسند که اگر عوارض و هزینه ای را به شهرداری پرداخت می کنند بیشتر از آن عوارض خدمات دریافت خواهند کرد.


وی با بیان اینکه هدف اصلی شورای شهر رضایت مندی مردم و تاکید بر تعامل و توسعه شهرستان است گفت: تسهیل در امور سرمایه گذاری در شهر یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که حضور بخش خصوصی عامل اعتماد سازی مردم شده و در این زمینه وحدت و هم گن بودن اعضای شورا بسیار مهم است.


در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از شهردار بومهن و پردیس و دهیاران روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 47
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal