1397/04/17 معاون شهردار بومهن در تشریح اقدامات شهرداری گفت:
معاون شهردار بومهن در تشریح اقدامات شهرداری گفت:

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، یکی از ارکان مهم شهری ، ارائه خدمات عمرانی-رفاهی به شهروندان مجموعه شهرداری می باشد که بدون هیچگونه واسطه و بطور مستقیم با مردم ارتباط دارد و بی شک در زندگی روزمره ساکنین شهر نقش بسزایی ایفا می نماید.

 

شهرداری بومهن با توجه به رسالت خطیر شرعی و انسانی خود، همواره تمام تلاشش را به کار می بندد که در چارچوب قانون و تاسی از شورای اسلامی شهر که منتخب مردم می باشند، وظایف مربوطه را در قالب فعالیت های عمرانی، خدماتی، رفاهی و حتی فرهنگی به نحو احسن به شهروندان ارائه نماید.

 

حسن الماسی معاون شهردار بومهن در خصوص اقدامات و فعالیت های شهرداری در آغاز سال جاری اظهار داشت: خدمت به خلق خدا عبادت و اسباب رضایت خداوند منان است و همواره  مجموعه شهرداری در تلاش است با خدمت بی منت به شهروندان فهیم شهر بومهن موجبات توسعه، پیشرفت و تعالی شهر را فراهم نماید.

 

الماسی در خصوص عملکرد عمرانی شهرداری بومهن گفت: با عنایت به تفکر و دیدگاه فنی شهردار محترم در بحث مدیریت شهری و سرلوحه قرار دادن سیاست کاری ایشان در اجرای اصولی و استاندارد پروژه های عمرانی این واحد تمام سعی و تلاش خود را در بحث سلامت و کیفیت اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر مطابق با نیاز شهر و شهروندان به کار بسته است.

 

لازم به ذکر است عملیات اجرای پروژه های عمرانی از قبیل آسفالت ریزی ، جدول گزاری و بهبود وضعیت معابر، با توجه به مصوبات شورای محترم شهر آغاز شده است.

 

معاون شهردار بومهن در ادامه افزود:احساس مسولیت شهروندان  نسبت به اداره امور شهری، همه و همه ما را در اداره هر چه بهتر شهر کمک می کند تا خدمات رسانی بهتر و مطلوبتری در نیل به اهداف عالیه شهرداری و همچنین کسب رضایتمندی شهروندان را شاهد باشیم.

 

الماسی در باره ساماندهی وکنترل ساخت و ساز های غیرمجاز تصریح کرد: بررسی مشکلات ساخت و سازهای غیر مجاز محلات سطح شهر طی برگزاری جلسات مستمر بصورت جدی در ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفت.

 

پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز ، قانونمند شدن ساخت واحد های مسکونی، برخورد قانونی با افراد سودجو از موارد مطروحه در جلسات است که بصورت جدی توسط پلیس ساختمان در حال اجرا و کنترل است.

 

وی از فعال شدن پلیس ساختمانی به صورت سه شیفت در بومهن خبرداد و گفت: با فعال شدن پلیس ساختمانی از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر پیشگیری  و با افراد خاطی برخورد قانونی می شود.


معاون شهردار بومهن با اشاره به اینکه ساخت و ساز بدون مجوز شهرداری ممنوع است تاکیدکرد: تعامل مناسب برای رفع مشکلات ساخت و سازهای غیر مجاز نقش تاثیرگذاری در جلوگیری از این نوع کارهای غیرقانونی دارد.


الماسی با اشاره به اهمیت اصلاح ساختار اداری شهرداری گفت: شناسایی نقاط ضعف و قوت در نحوه مدیریت و ساختار درونی شهرداری، موجب بهبود روش‌های اجرایی و تغییرات اساسی در شیوه مدیریت و عملکرد مثبت شهرداری شده است.

 

وی در مورد موضوع تکریم ارباب رجوع افزود: تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم به نحو شایسته‌ای تکریم مراجعه کنندگان به شهرداری و کرامت انسانی را انجام دهیم، قطعا موضوع تکریم ارباب رجوع نتایج بسیار مثبت و خوبی دارد.

 

امروزه تمامی واحدهای تابعه شهرداری با حرکت در مسیر تفکرات فنی شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر.، تلاش شبانه روزی و صادقانه را در کسب رضایتمندی شهروندان به کار بسته اند و امیدواریم نتیجه این خدمات رضایت شهروندان عزیزو با فرهنگ و داشتن شهری آباد و نمونه باشد.

 

تعداد بازدید: 61
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal