1397/04/13 برگزاری جلسه شورای مشورتی ایثارگران شهرستان پردیس
برگزاری جلسه شورای مشورتی ایثارگران شهرستان پردیس

معاونان فرماندار، نمایندگان بخشداری ها و شهرداری ها و ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر امام جمعه، ناحیه مقاومت بسیج و اعضای حقیقی این شورا در جلسه حضور داشتند و صادق بنیادی معاون فرماندار در ابتدا با تأکید بر اهمیت وظایف و فعالیت های این شورا گفت: همه مدیون خون پاک شهدا و گذشت های ایثارگران و خانواده‌های این عزیزان هستیم و باید مسائل و مشکلات مربوط به این بخش را دنبال کرده و به نتیجه برسانیم.


وی به همکاری این شورا با شورای فرهنگ عمومی و کارگروه امنیت اجتماعی و فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثاروشهادت اشاره کرد و گفت: برخی از اعضا در این 3 جلسات مشترک هستند و این یک ظرفیت و فرصت است تا بتوان برای ترویج این فرهنگ در میان نسل جوان اقدام کرد.


در ادامه افراد حاضر به تبادل نظر پرداختند و در پایان مقرر شد تهیه، تنظیم و چاپ خاطرات، تصاویر و زندگینامه شهدای شهرستان در قالب کتابچه انجام گیرد، همچنین تابلو های مزین به نام شهدا در سطح شهرستان مرمت شود.


نامگذاری یکی از میادین اصلی شهر به نام شهدا، ساماندهی مزار شهدای گمنام در پارک برکت شهر بومهن، بهره‌مندی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از امکانات فرهنگسرای مهر و انجام هماهنگی دیدار مدیران ادارات با خانواده شهدا توسط بنیاد شهید از مصوبات این جلسه بود.منبع:فرمانداری پردیس

 

 

تعداد بازدید: 22
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal