1400/05/18 جلسه بررسی فعالیت ها،مسائل و مشکلات پلیس ساختمانی شهرداری بومهن برگزار شد
جلسه بررسی فعالیت ها،مسائل و مشکلات پلیس ساختمانی شهرداری بومهن برگزار شد

جلسه بررسی فعالیت ها،مسائل و مشکلات پیرامون پلیس ساختمانی با حضور حسن الماسی سرپرست شهرداری بومهن، علی اصغر اردستانی مسئول حراست، مسئول و جمعی از ماموران پلیس ساختمانی این شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، ساماندهی و برخورد قانونی با افراد سودجو، بیان مسائل و مشکلات ماموران پلیس ساختمانی و ارائه راهکارهای مناسب  از موارد مطروحه در این جلسه بود.

 

در این جلسه سرپرست شهرداری بومهن، از کلیه پرسنل شاغل در این واحد تقاضا کرد تا ضمن افزایش نظارت و گشت و کنترل در سطح شهر با هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و تعامل با سایر دستگاه های مرتبط اعم از قضایی و انتظامی ترتیبی اتخاذ نمایند تا عرصه را بر متخلفان ساختمانی بیش از گذشته محدود نموده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند، چرا که حیات شهری در گرو ساخت و سازهای قانونمند مبتنی بر قوانین و مقررات شهرسازی و اصول فنی و مهندسی می باشد.

 

در ادامه ماموران پلیس ساختمانی حاضر در جلسه به بیان مسائل و مشکلات پلیس ساختمانی و فشارهای کاری و معضلات سر راه پرداخته و در این میان انتقادات و پیشنهاداتی را مطرح نمودند.

 

حسن الماسی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ماموران پلیس ساختمان، امر نظارت برکار ساختمانی را مسئولیتی پر چالش معرفی کرد که با اتکا بر رضایت خداوند متعال می توان از پس این امر برآمد.

 

وی جلوگیری از ایجاد خلاف و یکسان بودن قوانین برای همه را مهم ترین اصل در راه رسیدن به شهری قانونمند بیان کرد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 217
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal