1400/04/28 پیام تبریک شهردار بومهن بمناسبت عید سعید قربان
پیام تبریک شهردار بومهن بمناسبت عید سعید قربان


به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، حسین موسوی، طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به عموم مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت.

 

 متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

            « لَبَّیک، اَللّهُمَ لَبَّیک، لَبَّیک لا شریکَ لَکَ لَبَّیک اِنَّ الحَمدَ و النَعمهَ لَکَ و المُلک، لا شریکَ لَکَ »                                                                                                                       

عید سعید قربان با شکوه ترین تجلی بندگی در پیشگاه ربوبیت و شکوفایی ایمان و یقین با شمیم روح انگیز عرفه و نجواهای خالصانه به درگاه پرودگار باری تعالی فرا می رسد تا جرعه های معرفت را در جان حق جویان و مشتاقان فروریزد و پیام رهایی از محبوبهای فانی در راه وصال دوست این گونه هویدا یابد که "بگذر از فرزند و مال و جان خویش/ تا خلیل الله دورانت کنند".

 

به یقین این روز عظیم جلوه گاه تعبد و تسلیم ابراهیم حنیف در برابر ذات اقدس الهی برای بردن اسماعیل به قربانگاه عشق، سر نهادن به فرمان خالق هستی و رهایی از هر آنچه غیر خدایی است که در راه بندگی و پیوستن به دریای بیکران رحمت، دل آویز و پای بند گردیده تا با این رهایی از تعلقات و سرسپردگی به فرمان حق و در سایه تسلیم و عبودیت، سبکبال طعم دلنشین تقرب را دریابد.

 

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این عید بزرگ به تمامی مسلمین جهان و مردم شریف شهر بومهن، از درگاه خداوند سبحان خواهانم همه ما را به درک پیام واقعی این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست می‌باشد، نائل فرماید.

 

حسیـن موسوی

شهـردار بومهن

 

 


 

تعداد بازدید: 321
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal