1397/10/11 برگزاری طرح پایش میدانی ساماندهی و شناسایی صنوف مزاحم در شهر بومهن
برگزاری طرح پایش میدانی ساماندهی و شناسایی صنوف مزاحم در شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، در راستای اجرای مصوبه اخیر کمیسیون بند 20 شهرداری بومهن و دستورالعمل اجرایی ساماندهی و شناسایی صنوف مزاحم شهرها ،پایش میدانی از صنوف سطح شهر بومهن  با حضور نمایندگاه مرتبط بعمل آمد.

 

این گشت مشترک توسط نمایندگانی از شبکه بهداشت و درمان، اداره محیط زیست، اداره صنعت، معدن تجارت، اتاق اصناف شهرستان پردیس ،نماینده دادگستری شهرستان پردیس و دامپزشکی شهرستانهای پردیس و دماوند با محوریت شهرداری بومهن بمنظور رفع مزاحمت و شناسایی صنوف متخلف و رعایت حقوق شهروندی انجام شد.

 

در مرحله اول این بازدیدهای سرزده، برخورد با میوه فروشان و دستفروشانی که با تصرف قسمتی از پیاده رو موجب سد معبر و اعتراضات مردمی گشته بودند اقدام شد.

 

در مرحله دوم فاکتورهای خرید و فروش صنوف، توسط بازرسان اتاق اصناف  بررسی و تطابق قیمت ها براساس نرخ مصوب انجام و تذکرات لازم و تعیین زمان برای رفع تداخل به صنوف متخلف ابلاغ شد.

 

طی مرحله سوم در راستای بی خطرسازی پسماند ، وضعیت زباله های پزشکی در یکی از درمانگاه ها ی شهر بومهن ازسوی بازرسین بهداشت بررسی و اخطارات لازم به درمانگاه مذکور داده شد.

 

در ادامه این گشت مشترک از چند کارخانه و کارگاه در شهر بومهن بازدید و تذکرات و آ‌موزش‌های بهداشتی و ایمنی لازم ،توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به کارفرمایان و کارگران داده شد.

 

 شایان ذکر است در این بازدید 14 واحد صنفی متخلف شناسایی شد و طبق تصمیمات کارگروه مذکور ، طرح پایش و بازدید سرزده تا پایان سال بصورت مستمر ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 28
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal