1397/09/29 برگزاری چهارمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری
برگزاری چهارمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن،چهارمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری با حضور اعضای شورای شهر،نماینده استانداری، دبیر ستاد مدیریت بحران فرمانداری شهرستان، روسای ادارات هلال احمر، اورژانس،جهاد کشاورزی،سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ،راهداری شهرستان و روسای کارگروه چهارگانه تخصصی ستاد بحران در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد.


موضوع این جلسه هماهنگی با اداره راهداری و ستاد برف روبی برای مقابله و پیشگیری  از بروز حوادث در هنگام بارش برف و یخبندان در مبادی ورودی و خروجی و معابر اصلی و فرعی شهربومهن بود.

 

طی این جلسه هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی امداد و نجات ویژه شهروندان در مساجد و تکایا با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی ،شورای شهر و مربیان از سوی ادارات هلال احمر ،اورژانس و آتش نشانی انجام شد.

 

نماینده ستاد بحران استانداری نیز در این جلسه، بر امر بیمه حوادث و آتش سوزی ساختمانها و اماکن عمومی در سطح شهر تاکید داشت.

 

در پایان جلسه اعضاء ستاد مدیریت بحران از پروژه های عمرانی در سطح شهر بویژه پل روگذر شهرک کشاورزی و  زیرگذر  پل سیاه رود بازدید بعمل آوردند.

 

اعضای ستاد مدیریت بحران در این جلسه بر همدلی و همفکری برای افزایش ارتقا دانش شهروندان برای ایجاد و توسعه شهرایمن تاکید داشتند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 31
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal