شهرداری بومهن
اخذ عوارض نوسازی در خارج از محدوده قانونی شهر چگونه است ؟
سئوال:
اخذ عوارض نوسازی در خارج از محدوده قانونی شهر چگونه است ؟
پاسخ:
به استناد ماده 2 قانون نوسازی و عمران شهری مصوب 1347 و اصلاحات بعدی آن ، وصول عوارض فقط در محدوده قانونی شهر مجاز شناخته می شود.
تاریخ:
1400/10/24
تعداد بازدید:
512
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal