1400/06/20 چهارمین جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز شهر بومهن برگزار شد
چهارمین جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز شهر بومهن برگزار شد


 

حسن الماسی سرپرست شهرداری بومهن: برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهر با جدیت انجام می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهر به ریاست الماسی سرپرست شهرداری و با حضور مسئولین حراست، بازرسی،مسئول و پرسنل فنی شهرسازی وکنترل ساختمانی و سایر واحدهای مرتبط در محل سالن جلسات شهرداری  برگزار شد.

 

سرپرست شهرداری بومهن در این جلسه با اشاره به فرآیند صدور پروانه ساخت در محدوده شهر و نحوه رسیدگی به تخلفات، به اهمیت مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز اشاره کرد و گفت : ضرورت دارد که تخلفات در اسرع وقت شناسایی و از پیشرفت ساخت و سازها غیرمجاز جلوگیری شود و واحدهای مربوطه با نگاه جامع و ایجاد رفتارهای بین بخشی، جهت رفع مشکلات موجود در مورد تخلفات ساخت و ساز غیر مجاز با این موضوع مهم برخورد کنند.

 

الماسی با بیان اینکه بیشترین میزان تخلفات مربوط به" اضافه ساخت مازاد بر پروانه ساختمانی "بوده است گفت: شهرداری‌ بومهن به جد از ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده شهر ممانعت به‌عمل می آورند.

 

وی افزود : افزایش نظارت دقیق بر فعالیت‌ها درشهر  با افزایش گشت زنی ها، دقت و سرعت عمل در ارائه گزارش تخلفات، پیگیری و به نتیجه رساندن گزارش‌ها و مستند سازی فعالیت‌های صورت گرفته از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

در ادامه این جلسه اعضا به بیان نقطه نظرات و اقدامات صورت گرفته در راستای برخورد با تخلفات ساخت و ساز غیر مجاز پرداختند و در پایان بر همکاری تمامی عوامل بر تسریع در روند رسیدگی به تخلفات ساختمانی، نظارت دقیق و جدیت مجموعه شهرداری در ارائه گزارش و برخورد با تخلفات تاکید شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 195
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal