1399/07/12 دیدار شهردار و اعضای شورای شهر بومهن با فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان پردیس
دیدار شهردار و اعضای شورای شهر بومهن با فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان پردیس

بنا به فرموده مقام معظم رهبری بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش هاست و هفته نیروی انتظامی یاد آور ایثار و مجاهدات حافظان نظم و امنیت در کشور است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن؛ در آستانه  هفته ناجا ؛ دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن با فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان پردیس برگزار شد.

 

در ابتدای این دیدار، رئیس شورای اسلامی شهر بومهن با تبریک هفته ناجا، گفت: هدف از این دیدار تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی است که با تعامل و همکاری، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر را در رسیدگی به مشکلات شهروندان یاری می کنند.

 

زاهدی تلاش پرسنل نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در شهرستان پردیس و شهر بومهن را ستودنی دانست و اظهار داشت: آرامش و امنیت شهروندان شهر بومهن  در سایه تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی محقق شده و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

 

شهردار بومهن نیز، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل زحمتکش انتظامی شهرستان پردیس درتامین امنیت شهروندان، به اهمیت موضوع امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره کرد وآن را لازمه آرامش مردم دانست.

 

 وی با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان " با هم برای امنیت و سلامت" افزود: نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار ملی است که با حفظ ارزشها در جهت آسایش و آرامش شهروندان قدم بر می دارد.

 

حسین موسوی با تاکید بر اینکه بدون همکاری و هماهنگی مجموعه نیروی انتظامی، اجرای بسیاری از پروژه‌های شهری امکان‌‌پذیر نیست گفت: تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری در زمینه‌های مختلف افزایش یافته و حاصل این تعامل استفاده بهینه شهروندان از امکانات شهر و شهرداری است.

 

شهردار بومهن نتیجه تلاش و همکاری مدیریت شهری و نیروی انتظامی را تعامل عملی در مدیریت بهتر شهر در حوزه هایی مثل ساخت و ساز های غیر مجاز و دیگر مسائل شهری دانست و از آمادگی شهرداری برای افزایش امنیت همکاری ها خبر داد.

 

موسوی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل جان برکف انتظامی شهرستان پردیس درتامین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد نمود.

 

در این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس نیز از شهردار، رئیس واعضای شورای شهر بومهن به دلیل تعامل و ارتباط مستمر با این فرماندهی تقدیر و تشکر کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 71
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal