1397/06/15 اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شهرداری بومهن برگزار شد
اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شهرداری بومهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شهرداری بومهن با حضور علی بخشی شهردار، میگونی عضو ناظر اداره کل پدافند غیر عامل استانداری تهران، قانبیلی عضو شورای شهر و اعضای ثابت کمیته ، بمنظور بررسی اقدامات و اتخاذ تصمیمات لازم برای اجرای اصولی آن برگزار شد.


بنابر این گزارش، در ابتدای جلسه ،گزارش مختصری از وضعیت پدافند غیرعامل در شهرداری و اقدامات اخیر توسط شهردار ارائه و در ادامه سایر اعضاء، ضمن اشاره به اهمیت و ضرورت پیاده سازی اصول پدافند غیرعامل به بیان دیدگاه ها، نظرات و راهکارهای مناسب جهت دستیابی به اهداف مورد نظر پرداختند.


میگونی نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استانداری تهران، بر اساس دستور العمل های صادره شرح وظایف اعضای کمیته، بر موضوع و خطرات زیست محیطی، آب و فاضلاب و شناسایی تهدیدات انسان ساز -مردم محور و استفاده از پتانسیل کلیه ادارات سطح شهر بومهن برای ایمن سازی تاکید نمود.

 

شهردار بومهن در این جلسه با تاکید بر اهمیت موضوع پدافند غیر عامل گفت: در راستای تحقق اهداف مذکور و به کارگیری افراد با تجربه و متخصص در بخش پدافند غیر عامل، موضوع افزایش و ارتقاء آموزش بصورت تخصصی  مورد توجه قرار گرفته است .

 

وی برگزاری  دوره های آموزشی، کارگاهها و همایش های  تخصصی پدافند غیر عامل و استفاده از اساتید مجرب سازمان پدافند غیر عامل را ضروری خواند.


علی بخشی همچنین بر شناسایی نقاط ضعف و قوت حین آموزش،مدیریت  تجهیزات و نیروی انسانی بدون  اتکاء به استانهای  همجوار  یا مرکز  کشور  در مواقع  بحران  به علت  قطع شدن  ارتباط  و غیره را بسیار مورد اهمیت شمرد.

 

شهردار بومهن در پایان جلسه گفت: مقرر شد اعضای این کمیته براساس دستورالعملهای صادره با هدف شناسایی آسیب ها و تهدیدات  احتمالی در سطح شهر بومهن و حوزه ماموریت خود  طبق شرح وظایف اقدام و تمهیدات لازم را برای ایمن سازی محیطی فراهم آورند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 117
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal