1397/06/13 آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از فرماندهان و کارکنان انتظامی شهرستان پردیس
آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از فرماندهان و کارکنان انتظامی شهرستان پردیس

آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان، به همت شهرداری و شورای شهر بومهن برگزار شد.


این مراسم با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار، دادستان ، فرمانده انتظامی شهرستان، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و تنی چند از دیگر مسئولان و مدیران شهرستانی به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر بومهن برگزار شد.

 
 

رئیس شورای اسلامی شهر بومهن در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک و تهنیت به سبزپوشان نیروی انتظامی گفت:این ایام فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان بر کف، که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان، زمینه ساز استقرار نظم و امنیت و سلامت اجتماعی است.


محسن بخششی افزود: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بدون همکاری و تعامل با مجموعه نیروی انتظامی نمی تواند در انجام امور شهری موفق باشد و در این راستا خالصانه و برادرانه دست یکایک سبز پوشان نیروی انتظامی را در جهت تعامل و همکاری در تمام زمینه ها می فشاریم و در جهت  کسب اهداف و منافع عمومی شهر و شهروندان، دست یاری به سوی شما دراز می کنیم.

 
 

شهردار بومهن در مراسم تجلیل از نیروهای جهادگر و با اخلاص نیروی انتظامی  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی آنان بیان داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مظهر امنیت و اقتدار کشور است و آرامش  و آسایش امروز ما مدیون خون شهدا و ثمره کوشش و تلاش شبانه روزی پلیس است.

 
 

علی بخشی ضمن تاکید بر همدلی و تعامل میان شهرداری و نیروی انتظامی عنوان کرد: فداکاری ماموران نیروی انتظامی شهرستان  پردیس در امر خدمت رسانی که با تمام توان در برقراری نظم و ارتقای امنیت پایدار می کوشند بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است .

 
 

وی اظهار داشت: بدون شک ایجاد بستری امن ، سالم و با آرامش و برقراری نظم و امنیت اجتماعی در سایه امنیت و اقتدار نیروی انتظامی خواسته تمام شهروندان است که در اثر زحمات مخلصانه این عزیزان واقعیت پیدا میکند.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه بومهن شهری سنتی با مهاجرینی از تمام فرهنگ‌‌ها است، تصریح کرد: در گذشته میزان گزارش‌‌های جرایم این شهر بسیار بالا بود و از میان هفت کلانتری شهرستان، شهر بومهن بالاترین میزان جرایم را داشت ولی امروز با تلاش و همکاری مردم، مسئولان و شورای تامین امنیت شهرستان جرایم این شهر به حد قابل توجهی پایین آمده و از رتبه اول به رتبه هفتم رسیده است.

حسنوند با بیان اینکه افتخار ما در این شهرستان همکاری مناسب مسئولان شهری است، ابراز داشت: نیروی انتظامی موظف است و تکلیف دارد تا امنیت  مردم را فراهم کند.

 

در پایان این مراسم به همت شهردار و شورای اسلامی شهر بومهن، از پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس و  و کلانتری بومهن با اهدای لوح سپاس تقدیر گردید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 68
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal