1397/04/16 آیین نامه انضباطی و رفتاری تاکسیرانان سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن تصویب شد
آیین نامه انضباطی و رفتاری تاکسیرانان سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن تصویب شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، پیش از ظهر امروز جلسه ای با حضور علی بخشی شهردار و رئیس شورای سازمان حمل و نقل، زاهدی نماینده شورای اسلامی شهر، فکری مدیرعامل سازمان ،الماسی رئیس هیئت مدیره ، نادری عضو شورای سازمان و نیکان سرشت مسئول بازرسی شهرداری در دفتر شهردار برگزار شد.

 

براساس این گزارش، در این جلسه آیین نامه رفتاری و شرح وظایف عمومی رانندگان و بیلان و تفریغ بودجه سال 96  بررسی و تصویب شد.

 

رئیس شورای سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن گفت: ملاک نظارت بر عملکرد تاکسی ها، تاکسی تلفنی ها ، وانت بارها و همچنین رسیدگی به تخلفات رانندگان در شهر بر اساس همین آیین نامه انضباطی خواهد بود.


علی بخشی افزود: مواردی که به کمیته انضباطی برای تصمیم گیری ارسال خواهد شد شامل تخلفاتی نظیر امتناع از حمل مسافر و یا حمل مسافر با شرایطی خارج از مقررات، عدم رعایت شئون اسلامی و اجتماعی و اخلاق حرفه ای، عدم انجام کشیک های محوله و یا عدم رعایت مقررات آن، است.


وی اضافه کرد: کار غیر از مسیر و سرویسی که در پروانه قید شده است، عدم رعایت نرخ های مصوب ، عدم رعایت مقررات مربوط به حمل مسافر و تکرار تخلفات راهنمایی و رانندگی، استفاده از پلاک شناسایی راننده دیگر در هنگام ارائه سرویس و نصب و استفاده از وسایل غیر مجاز که مخالف دستورالعمل های صادر در سازمان تاکسیرانی است ،از دیگر مواردی است که به کمیته انضباطی ارجاع می شود.


رئیس شورای سازمان حمل ونقل شهرداری بومهن عنوان کرد: بر اساس این آیین نامه از رانندگان تاکسی که به وظایف خود به نحو احسن عمل می کنند،  نیز تقدیر خواهد شد.


علی بخشی در پایان گفت :امید است، با تعامل و همکاری شهروندان و رانندگان تاکسی و همچنین نظارت لازم بتوانیم در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و حل مشکلات تاکسیرانان و شهروندان اقدامات اساسی و مثبتی را صورت دهیم.

 
 
 
 

 


تعداد بازدید: 81
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal