1398/06/17 پیام تسلیت شهردار بومهن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)
پیام تسلیت شهردار بومهن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)

سعید علی بخشی شهردار بومهن، در پیامی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به تمام ملت ایران بویژه مردم شریف شهر بومهن تسلیت گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

 

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

 

کُلُّ یَومٍ عاشُورا وَ کُلُّ اَرضٍ کَربَلا ” این جمله و شعار ماندگار ، نشان دهنده همبستگی و تداوم خط استقامت در راه دفاع از حقانیت و حق طلبی است و این عاشورا و کربلاست که تا قیامت از بارزترین حلقه های مهم این زنجیره طولانی تلقی می شود .

 

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.

 

بی شک کربلا صحنه نمایش رویارویی حق و باطل و حماسه پرشکوه جانبازی و شهادت طلبی بوده و برای ما تنها یک حادثه نیست، بلکه نوعی فرهنگ و تاریخ آغازی دیگر است.

 

این ایام فرصتی مغتنم، سرمایه‌ای ارزشمند و نعمتی الهی است که می‌تواند نمایانگر مکتب و مرام مسلمانان و شیعیان جهان باشد ما نیز بی شک می توانیم با الگو قراردادن مکتب و اندیشه های آزادمردی همچون امام حسین (ع) در زندگیمان که همانا مکتب آزادی و شرف است و عمل  درست به آنها در این دنیا و آخرت سعادتمند باشیم .

 

 امید است درسایه فضل خداوند و با اتکال بر خاندان نبوت و امامت از ظلمات به سمت نور و روشنایی گام برداریم و بتوانیم پرچمدار و پیام رسان سالار شهیدان که هدف از قیامش ، امر به معروف و نهی از منکر است باشیم.

 

 

سعید علی بخشی

شهردار بومهن

8 محرم 1441

تعداد بازدید: 165
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal