1398/06/10 آئین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرک امام رضا(ع) (اوزون تپه)
آئین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرک امام رضا(ع) (اوزون تپه)

کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرک امام رضا(ع) (اوزون تپه) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بر زمین زده شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، با حضور محمد تقی‌زاده معاون عمرانی استاندار، سید فرید موسوی و فاطمه سعیدی نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، عبدالعظیم رضائی فرماندار شهرستان، سعید علی بخشی شهردار بومهن،احمد جوشنلو رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن و دیگر مسئولان شهرستان پردیس و استقبال پرشور شهروندان، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرک امام رضا (ع) (اوزون تپه) بر زمین زده شد.

 

بنا به گفته مسئولان شرکت گاز با توجه به توپوگرافی سخت این منطقه عملیات انتقال خط لوله اصلی و فرعی بزودی آغاز و تا شروع فصل زمستان به اتمام خواهد رسید.

 

شهردار بومهن در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به شهرک امام رضا(ع) گفت: خدمات شهری مانند آسفالت، جدول کشی و غیره پس از اتمام عملیات گازرسانی آغاز خواهد شد.

 

وی افزود: اختلافات بین دستگاه‌های دولتی، از نظر خدمات‌رسانی و اجرای قوانین در این منطقه، باعت ایجاد مشکلات عدیده برای ساکنین این منطقه شده که محدودیت ها و محرومیت از امکانات را برای مردم بهمراه داشته است.

 

علی بخشی تاکید داشت:شهرداری بومهن جهت رفع مشکلات اهالی محله اوزون تپه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

شهردار بومهن اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی های جدید و پیگیری های مسئولین استانی هرچه سریعتر مشکلات اوزون تپه در دو بازه زمانی کوتاه مدت و بلند مدت به صورت ریشه‌ای رسیدگی وحل شود.

 

گفتنی است اراضی منطقه ازون تپه متلعق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است و کاربری آن فضای سبز است و به علت وجود مشکلات در مالکیت و محدویت های قانونی ،شهرداری بومهن تا کنون مجاز به ارائه خدمات به ساکنین این منطقه نبوده است.

 

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 104
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal