1398/05/05 برگزاری جلسه هم اندیشی میان شهرداری بومهن و دفتر نظام مهندسی شهرستان پردیس
برگزاری جلسه هم اندیشی میان شهرداری بومهن و دفتر نظام مهندسی شهرستان پردیس


جلسه هم اندیشی و افزایش تعاملات بین شهرداری بومهن و نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان پردیس با حضور سعید علی بخشی شهردار، حسن الماسی معاون، محمود ثنایی مسئول فنی و شهرسازی و پیام بدیع رئیس نظام مهندسی شهرستان پردیس درمحل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، این جلسه با هدف ایجاد هماهنگی و همکاری بیشتر بین شهرداری و نمایندگی سازمان نظام مهندسی و همچنین ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان برگزار شد.

 

شهردار بومهن، در این جلسه خواستار همکاری بیش از پیش سازمان نظام مهندسی و شهرداری در زمینه های نظارت بر ساخت و ساز شد و افزود: تعامل بین نظام مهندسی و شهرداری ، نقطه عطف رسیدن به توسعه متوازن و مطلوب شهری در بومهن است.

 

وی نظرات خود را در ارتباط با راهکارهای تسریع امور و افزایش کیفیت ساخت و ساز بر ایجاد وحدت رویه بین سازمان و شهرداری بیان کرد و سپس ، خواستار اهتمام بیشتر نسبت به ارائه گزارشات مرحله ای توسط مهندسین ناظر طبق مقررات ملی ساختمان به شهرداری شد.

 

علی بخشی اظهار داشت: لازم است در پیشبرد ارتقا کیفیت ساخت و ساز و اهداف سازمان بتوانیم با فکر واحد آینده شهر را روشن تر، بهتر و پیشرفته تر کنیم.

 

در ادامه جلسه پیام بدیع رئیس دفتر نظام مهندسی شهرستان پردیس، با اشاره به آیین نامه اجرائی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان گفت: کلیه مهندسین ناظر ،طراح و محاسب باید زیر نظر دفتر مذکور فعالیت نمایند.

 

 وی درخصوص رعایت ضوابط و مقررات ماده 33 قانون نظام مهندسی، خواستارکنترل ودقت بیشتر درطراحی نقشه های ساختمانی شهروندان محترم شد.

 

در پایان جلسه نیز با جمع آوری نظرات و راهکارهای ارایه شده، درجهت تسریع امور شهروندان محترم و مهندسین تصمیمات مقتضی اتخاذ و مقررگردید از تاریخ 98/5/3 همکاری فی ما بین شهرداری و نماینده سازمان نظام مهندسی آغاز گردد.

 
 

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 89
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal