1398/04/18 پدر و مادر شهید سید جلال بیات به دیدار شهردار بومهن آمدند
پدر و مادر شهید سید جلال بیات به دیدار شهردار بومهن آمدند

پیش از ظهر امروز ، سعید علی بخشی شهردار بومهن به همراه حمید نیکان سرشت مسئول بازرسی  و سعید حاجی امنیی مسئول امور ایثارگران شهرداری در حاشیه ملاقات عمومی شهردار و شهروندان با  خانواده شهید سید جلال بیات دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، سعید علی بخشی در این دیدار ضمن تاکید بر حفظ حرمت شهدا و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا گفت: تکریم و خدمت به خانواده های معزز شهدا بر همگان واجب است و در صدر برنامه های شهرداری قرار دارد .

 

وی اظهار داشت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

 

شهردار بومهن افزود: امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.

 

در حاشیه این دیدار پدر و مادر شهید بیات خطاب به شهردار بومهن گفتند: امروز به دیدار شما آمده ایم تا از زحمات مجموعه شهرداری و همکارنتان و همچنین توجهی که به خانواده شهدا دارید قدردانی و تشکر کنیم .

 

در ادامه،سعید علی بخشی ضمن قدردانی از حضور پدر و مادر بزرگوار شهید بیاتدر  شهرداری بومهن و قول مساعدت در جهت برطرف نمودن مشکلات این عزیزان در اسرع وقت ، به رسم یادبود لوح تقدیر و تابلو فرش تصویر شهید را به خانواده معزز ایشان اهداء کرد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 23
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal