1398/04/18 ملاقات مردمی شهردار بومهن با شهروندان در راستای رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع
ملاقات مردمی شهردار بومهن با شهروندان در راستای رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع

سعید علی بخشی شهردار بومهن، صبح ظهرامروز همچون سه شنبه های هر هفته به همراه معاون، مسئول بازرسی و مدیران واحدهای مختلف، پذیرای مراجعین " ملاقات عمومی با شهردار" شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، برنامه ملاقات این هفته مورخ 1398/04/18 با حضور 58 نفر از شهروندان برگزار، سپس دستورات لازم برای بررسی و حل مسائل مطروحه در چارچوب قانون جهت رسیدگی صادر شد.

 

برقراری ارتباط دو سویه و چهره به چهره میان مدیریت شهری و شهروندان لازم است زیرا این ارتباط، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان درپی دارد به همین منظور شهردار بومهن نسبت به برگزاری نشست های صمیمانه با شهروندان اقدام می نماید.

 

شهردار بومهن با بیان اینکه شنیدن صدای مطالبه گران حقیقی اساس کار شهرداری و شورای اسلامی شهر است گفت: هدف اصلی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی تلاش برای حل مشکلات و رفع نگرانیهای شهروندان در امورات و همچنین خدمات رسانی هر چه بیشتر و بهتر در حوزه های مختلف شهری است .

 

وی با اعلام رضایت مندی از برگزاری جلسات متعدد مراجعات مردمی در طول یکسال اخیر اظهار داشت: ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار ضمن تکریم ارباب رجوع و شنیدن مشکلات مردم از زبان خودشان زمینه مناسب برای تعامل و همکاری مجموعه شهرداری و همچنین اولویت بندی برای رسیدگی به مسائل و مشکلات را در پی خواهد داشت.

 

لازم به ذکر است؛ کلیه شهروندان بومهنی می توانند روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت 8 صبح الی 11 با مراجعه به شهرداری در جلسات ملاقات مردمی حضور یابند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 26
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal