1398/02/24 جلسه هیئت مدیره پسماند شهرستانهای پردیس و دماوند برگزار شد
جلسه هیئت مدیره پسماند شهرستانهای پردیس و دماوند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، صبح امروز،جلسه هیئت مدیره شرکت پاک راستین سپهر (مدیریت پسماند شهرستانهای دماوند و پردیس) برگزار شد.

 

شهردار بومهن با اشاره به مصوبات نشست کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان دماوند و پردیس اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در سایت مکانیزه جمع آوری و تفکیک زباله در گندک انجام گرفته است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه راه اندازی سایت تفکیک زباله منطقه گندک با دیدگاه حمایت از رونق تولید انجام شده گفت:اکنون 40 نفر در سایت زباله در منطقه گندک مشغول فعالیت برای بازیافت و بازگشت برخی زباله‌ها به چرخه تولید هستند .

 

علی بخشی عنوان کرد: راه اندازی سایت جمع آوری و نگهداری سگ‌های بلاصاحب اقدام مثبتی است که براساس آن، هم چرخه طبیعت حفظ شود و هم از مزاحمت سگ‌های بلاصاحب برای شهروندان ممانعت شود.

 

شهردار بومهن اضافه کرد: تا کنون تعداد قابل توجهی سگ‌های بلاصاحب از سطح شهرستان دماوند و پردیس جمع‌آوری شده ودر سایت مذکور نگهداری می گردد تا آسایش شهروندان تضمین شود و نیز حیوانات در تناسب با چرخه طبیعت باقی باشند.

 

گفتنی است از مهمترین مصوبات این جلسه راه اندازی طرح سیستم هوشمند جمع‌آوری زباله‌های تر و خشک، راه‌اندازی سایت تفکیک زباله منطقه گندک، ایجاد سایت نگهدای سگ های بلاصاحب، اشتغال زایی و ... می باشد.

 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 70
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal