1398/02/24 جلسه شورای حمل و نقل ترافیک شهرستان پردیس برگزار شد
جلسه شورای حمل و نقل ترافیک شهرستان پردیس برگزار شد

معاون فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه هدف از حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف در جلسه شورای ترافیک را کاهش ترافیک، سهولت تردد و از همه مهمتر کاهش تلفات ناشی از تصادفات در شهرها و جاده ها دانست و گفت: اجرایی شدن مصوبات و تسریع در انجام اقدامات، لازمه تحقق این اهداف است.

 

 در ادامه مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-پردیس به اهداف این شرکت در کوتاه‌مدت اشاره کرد و گفت: انتقال دفتر مرکزی به شهرستان محقق شده و اکنون تمام دفاتر شرکت، معاونین و اعضای هیئت مدیره جنب عوارضی آزادراه مستقر هستند، همچنین درصدد هستیم تا قبل از شروع فصل تابستان تمام مسیر آزادراه را به سیستم روشنایی مجهز کنیم.

 

 غفوری محصور کردن حاشیه آزادراه به منظور جلوگیری از تردد عابران پیاده در نقاط حادثه‌خیز و ورود حیوانات به عرض جاده را از دیگر برنامه های این شرکت دانست و از انجام مقدمات اجرایی شدن این پروژه سخن گفت.

 

 جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نیز اصلاح هندسی نقاط خطرآفرین و تجهیز مسیر های درون و برون شهری به دوربین های ثبت تخلف را دو عامل کمک‌کننده به کاهش تصادفات دانست و خواستار هماهنگی بیشتر راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهرداری ها و دهیاری ها با پلیس راه و راهنمایی و رانندگی برای رفع نقاط حادثه خیز شد.

 
لازم به ذکر است در این جلسه سعید علی بخشی شهردار بومهن، سید اسماعیل میرطاهری عضو شورای اسلامی شهر و محمود فکری مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن حضور مثمر ثمر داشته اند. 

 

 

 
 
 
تعداد بازدید: 44
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal