1398/02/18 آموزش فرهنگ ترافیک به دانش آموزان دبستان حنانه توسط کارشناسان سازمان حمل و نقل بومهن
آموزش فرهنگ ترافیک به دانش آموزان دبستان حنانه توسط کارشناسان سازمان حمل و نقل بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، دانش آموزان دبستان دخترانه حنانه به همراه معلمان خود جهت آموزش فرهنگ ترافیک توسط کارشناسان، در محل سازمان حمل ونقل همگانی بومهن حاضر شدند.

 

هدف از برگزاری این آموزش ها ،نهادینه شدن فرهنگ ترافیک ،آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به کودکان و فرهنگ سازی مسائل ترافیکی در  میان کودکان و تأثیر بسزای آموزش ها در آینده برای کودکان است.

 

رئیس سازمان حمل و نقل همگانی شهر بومهن گفت: آموزش های مربوط به ترافیک و راهنمایی رانندگی را باید از سنین کودکی آغاز کرد، تا فرهنگ احترام به قانون از همان دوران کودکی در افراد نهادینه و به آنها القا شود.

 

وی تاکید کرد: آموزش مفاهیم ایمنی ترافیک یکی از مؤثرترین و کارآمدترین روش‌های تغییر الگوی رفتار کودکان در برخورد با مسائل ترافیکی می‌باشد.

 

محمود فکری اظهار داشت: کارشناسان این سازمان با آموزش‌هایی از قبیل آشنایی با علایم راهنمایی و رانندگی، هشدارهای پلیسی و چگونگی عبور از مکان‌های پرترد به دانش آموزان مدرسه دخترانه حنانه و اهدای پک های آموزش شامل( کتاب آشنایی با قوانین راهنمایی رانندگی، مداد رنگی و پازل )، روز خوبی را برای نونهالان رقم زدند.

 
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 85
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal