1398/01/24 اصلاح و بازسازی جداول ،نهرها و آبراه های شهر بومهن  (ابتدای شهر تا رودخانه سیاهرود)
اصلاح و بازسازی جداول ،نهرها و آبراه های شهر بومهن (ابتدای شهر تا رودخانه سیاهرود)

شهردار بومهن از اصلاح و بازسازی جداول ،نهرها و آبراه های منطقه  2  بومهن از ابتدای شهر تا رودخانه سیاهرود خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، اصلاح و بازسازی جدوال معابر سطح شهر به منظور عدم تجمیع آب های سطحی در کف خیابان ها و هدایت آبها واقدام پیشگیرانه از آب افتادگی معابر و ایجاد مشکلات احتمالی به هنگام بارندگی انجام خواهد شد.

 

شهردار بومهن گفت : ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای برقراری چهره ای منظم از لحاظ بصری اجرا می شود.


وی با اشاره به اصلاح نهر ها جهت جلوگیری از آبگرفتگی و پیشگیری از وقوع بحران بیان داشت: نامناسب بودن بعضی ازجداول و آبراهای معابر موجب عدم دسترسی جهت نظافت و پاکسازی، تجمع فاضلاب، ایجاد آلودگی و بوی نامطبوع می گردد، لذا با جمع آوری و بازسازی نهرها و جداول فرسوده که هم اکنون در دست اجراست مشکل منطقه برطرف خواهد شد.


علی بخشی افزود: اجرای پروژه های عمرانی در سال جاری با تلاش مستمر واحد عمرانی و پیمانکاران مربوطه در حال انجام می باشد. در این طرح جداول  قدیمی و شکسته شده کلیه مناطق محدوده شهر بومهن ترمیم ، بازسازی و تعویض می شود و همچنین در مکان های مورد نیاز جدول گذاری جدید انجام خواهد شد.

 

 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal