1398/01/21  شهردار  بومهن با صدور پیامی ضمن محکومیت مقامات آمریکایی از سپاه پاسداران حمایت کرد
شهردار بومهن با صدور پیامی ضمن محکومیت مقامات آمریکایی از سپاه پاسداران حمایت کرد
 
 

دکتر سعید علی بخشی شهردار بومهن، با صدور پیامی ضمن محکومیت مقامات آمریکایی حمایت خود را از «سپاه پاسداران» اعلام کرد.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ

هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با آن‌ها (دشمنان)، آماده سازید

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، شهردار وکارکنان شهرداری بومهن، ضمن محکوم کردن مقامات آمریکایی در قرار دادن «سپاه پاسداران» در لیست گروه‌های تروریستی، از تصمیم متقابل شورای امنیت ملی در تروریست معرفی کردن نیرو‌های آمریکایی در غرب آسیا، حمایت کردند.

 

شهردار بومهن گفت:این تصمیم واکنش های بسیاری را در داخل و خارج از کشور نسبت به عملکرد ضد انسانی آمریکا به همراه داشته و خشم مردم ایران را برانگیخته است.

 

وی افزود:امروز اگر سپاه پاسداران در لیست تحریم قرار می گیرد و تروریسم جهانی خوانده می شود، بی تردید حاکی از حقانیت سپاه پاسداران است.

 

علی بخشی اضافه کرد:اگرچه که این اقدام، تنها سبب اتحاد و همبستگی بیشتر مردم ایران و همچنین محبوبیت بیشتر سپاه پاسداران شد.

 

شهردار بومهن در پایان گفت: ما کارکنان مجموعه شهرداری بومهن، اقدام نابخردانه، خلاف عرف حقوق بین المللی شیطان بزرگ ،آمریکا را محکوم نموده و ضمن حمایت همه جانبه از این نهاد به دشمنان انقلاب اسلامی گوشزد می نماییم با افتخار در کنار سپاه پاسداران در مقابل تهدیدها و تحریم های دشمنان ظالم از حرکت نمی‌ایستیم و تسلیم نمی‌شویم، زیرا «ما هم یک سپاهی هستیم ».

 


 
تعداد بازدید: 93
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal