1398/01/19 حضور شهردار بومهن در مناطق سیل زده استان گلستان(روستای نیاز آباد)
حضور شهردار بومهن در مناطق سیل زده استان گلستان(روستای نیاز آباد)


پس از طغیان رودخانه‌ها و وقوع بحران سیلاب طی روزهای 28و 29 اسفند ماه 97 در برخی از نقاط استان گلستان، از جمله شهرستان آق قلا و گمیشان، شهرداری بومهن بلافاصله برای امداد رسانی اقدام به اعزام یک گروه امدادی به مناطق سیل زده نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن،گروه امدادی شهرداری که به روستای نیاز آباد بندر ترکمن  اعزام شده اند، در حال حاضر مدت 15 روز است بطور شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به هموطنان حادثه دیده می باشند.

 

گفتنی است، اکنون شهردار بومهن به همراه معاون و مسئولین حراست و بازرسی نیز در روستای نیاز آباد جهت بررسی مشکلات و نحوه تسریع در امدادرسانی بسر می برند.

 

شهردار بومهن در حاشیه این بازدید، ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای امدادی مستقر در روستای نیاز آباد گفت: شهرداری بومهن  بیشترین تلاش خود را برای پاکسازی و لایروبی آثار گل و لای شهر و بهسازی معابر و اماکن آسیب دیده از سیل و حمایت از آسیب دیدگان در این شهر به کار بسته است، ضمن اینکه در حد توان نیرو‌ها و تجهیزات خود را نیز به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام کرده است.

 

وی افزود : حضور تیم امدادی شهرداری بومهن در این منطقه یک وظیفه انسانی بوده و تلاش ما بر بازگشت  هر چه سریعتر مردم به زندگی عادی است.

 

علی بخشی اظهار داشت: وقتی وارد روستای نیاز آباد شدیم مردم عزیز روستا استقبال گرمی از ما داشتند، بدون شک حضور و خدمات شهرداری بومهن در روستای سیل زده نیاز آباد بسیار پررنگ است.

 

شهردار بومهن گفت: تا آخرین لحظه‌ای که بتوانیم برای امدادرسانی در خدمت مردم خواهیم بود.

 

لازم به ذکر است یک تیم امدادی با تجهیزات کامل جهت کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده استان لرستان نیز اعزام شده و در شهر پلدختر مشغول امداد رسانی می باشند.

 
 


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 52
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal