1398/01/03 بازدید شهردار بومهن از نحوه خدمات رسانی ستاد به گردشگران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز
بازدید شهردار بومهن از نحوه خدمات رسانی ستاد به گردشگران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن،سعید علی بخشی شهردار به همراه محسن دهدار مدیر حراست شهرداری، از ستاد تسهیلات نوروزی دیدن و مستقیما در جریان نحوه خدمات رسانی ستاد به گردشگران نوروزی در طول تعطیلات  قرار گرفتند.

 
 

شهردار بومهن در این بازدید ضمن تبریک سال نو، از اعضای ستاد نوروزی برای تلاش های بی وقفه و شبانه روزی در زمینه خدمات رسانی به مسافران و شهروندان بومهنی قدردانی و بر ارائه تسهیلات و خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تأکید کرد.

 
 

سعید علی بخشی هدف از این بازدید را ارزیابی روند پذیرایی و سطح برنامه های اجرایی و نحوه خدمات رسانی به مهمانان نوروزی عنوان و اظهارکرد: شهر بومهن به دلیل اینکه در مسیر ترانزیتی قرار دارد، همواره در ایام نوروز پذیرای تعداد  زیادی از مسافران نوروزی است.

 
 

وی خاطرنشان کرد: تلاش ستاد نوروزی شهرداری بومهن بر این است تا فضایی ایجاد شود که گردشگر در این فضا احساس امنیت و آرامش و نشاط داشته باشد.

 
 

شهردار بومهن در حاشیه این بازدید ضمن گفت ‌وگو با مهمانان نوروزی حاضر در ستاد مذکور در خصوص ارائه خدمات،  بهداشت، تنوع برنامه ها و برخورد پرسنل این ستاد با مهمانان افزود: اکثر مسافرین نوروزی و شهروندان بومهنی رضایتمندی مطلوب و مطلق خود را از خدمات شهرداری بومهن تا کنون اعلام داشتند.


گفتنی است ستاد نوروزی شهرداری بومهن با ایجاد غرفه های نورزی، غرفه مسابقه و نقاشی کودکان، سیاه چادر اقوام استان های مختلف، اجرای موسیقی محلی زنده ی اقوام ایرانی، فروش صنایع دستی، غذاها و شیرینی های محلی اقوام و ایجاد تونل نوری لحظات خوشی را برای مسافران نوروزی و شهروندان بومهنی ایجاد کرده است.

 
 
علی بخشی افزود: فعالیت ستاد نوروزی از یکم فروردین ماه آغاز و تا هفدهم فروردین ادامه دارد و طی این مدت خدمات رسانی به مسافران نوروزی انجام می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 33
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal