1397/11/18 مراسم رونمایی از کتاب آینه خدمت (عملکرد یکساله شهرداری بومهن) در ایام الله دهه فجر
مراسم رونمایی از کتاب آینه خدمت (عملکرد یکساله شهرداری بومهن) در ایام الله دهه فجر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن ،صبح پنجشنبه هجدهم بهمن ماه ،طی مراسمی با حضور شهردار ، معاون شهردار، اعضا شورای اسلامی شهر ، مدیران واحدها و پرسنل شهرداری، از کتاب عملکرد یکساله شهرداری و شورای اسلامی شهر بومهن رونمایی شد.

 

شهردار بومهن در این مراسم گفت: استفاده از تمامی ظرفیتها و تلاش و پشتکار پرسنل زحمت کش این اداره نقطه عطف دوران یکساله مدیریت این شهر است.

 

علی بخشی ادامه داد : به قضاوت و ادعای ما نیست بلکه به قضاوت مردم و همه آنهایی است که از خدمات شهر برخوردار شده‌اند، کارهای خوبی در شهر انجام شده و بسیاری از خدمات عمومی آنچنان نهادینه شده که برای دانستن رای و نظر مردم، نه نیازی به نظرسنجی هست و نه تحقیق و تفحص.

 

وی خاطرنشان کرد: عکس‌العمل‌های مردم در برابر خدمات ارائه شده در شهر به گونه‌ای است که اگر نگوییم کار ما بزرگ بوده، بزرگواری آن‌ها بر کار ما صحه گذاشته است.

 

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین نقطه عطف در این دوره از فعالیت شهرداری بومهن، استفاده از استعدادها و ظرفیتها و تمام توان این مجموعه بزرگ است، با اتکا به این مجموعه پرتوان، استعدادها شکوفا شده و احساس مسئولیت در بین همه کارکنان و مسئولان فراگیر شده است و به‌دنبال آن عزم و اراده برای ایجاد تحول فراهم گردیده است.

 

گفتنی است در پایان این جلسه از کتاب عملکرد یکساله  شهرداری بومهن از تاریخ دی ماه 1396 الی دی ماه 1397 رونمایی شد.

 

 این کتاب در 250 صفحه به چاپ رسیده است که موضوع اصلی آن نگاهی به عملکرد واحد ها و قسمتهای مختلف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در یکسال اخیر است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 49
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal