1397/10/10 بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از طرح های عمرانی در حال اجرا در شهر بومهن
بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از طرح های عمرانی در حال اجرا در شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، پیش از ظهر امروز شهردار به همراه رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر و همچنین مسئولین واحدهای عمران و فضای سبز از پروژه های عمرانی در حال اجرا شامل ساختمان جانبی آتش نشانی شماره 1، سالن ورزشی چند منظوره، پیاده رو سازی خیابان سپاه، بوستان هوا فضا ، پل مواصلاتی بلوار امام رضا به شهرک کشاورزی و احداث جاده انتهای خیابان بهار بازدید میدانی بعمل آوردند.

 

این بازدید به منظور پیگیری روند اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهر و همچنین مراحل پیشرفت و وضعیت پروژه های تکمیل شده و آماده بهره برداری در ایام دهه فجر  انجام شد.

 

شهرداربومهن با اشاره به پیشرفت مناسب این پروژه ها ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه مجموعه عمران شهرداری، تداوم عملیات خدمت رسانی و تسریع در انجام امور را خواستار شد.

 

وی اضافه کرد: امیدورایم با برنامه ریزی های صحیح در جهت رفع مسائل ومشکلات شهر در راستای وظیفه خدمتگداری شاهد خدمات رسانی مطلوب از سوی شهرداری به مردم عزیز شهرمان باشیم.

 

علی بخشی در پایان این بازدید ضمن تشکر از همراهی اعضای شورای شهر اظهار داشت : شهرداری بومهن تلاش می کند با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در آخرین روزهای باقی مانده سال به اتمام برساند و قطعا هدفی جز رضایت شهروندان را ندارد.

 

محسن بخششی رییس شورای اسلامی شهر نیز با ابراز رضایت از  روند پیشرفت پروژه ها توصیه کرد : باید پروژه های شهرداری براساس زمان بندی مشخص و طبق برنامه از پیش تعریف شده در موعد مقرر به بهره برداری برسد تا از صرف هزینه های اضافی و نارضایتی شهروندان جلوگیری شود.

 

بخششی افزود: در حال حاضر اولویت کاری در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری است. وی ضمن تأکید درتسریع پروژه های عمرانی، عنوان کرد: تکمیل پروژه های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم شهرداری به سمت و سویی حرکت کند که این رضایت به حداکثرارتقا یابد و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهرمان باشیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

تعداد بازدید: 55
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal