1399/05/09 پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بومهن بمناسبت عید سعید قربان :
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بومهن بمناسبت عید سعید قربان :


به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، مدیریت شهری بومهن، طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به عموم مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفتند‌‌.

 

 متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

            « لَبَّیک، اَللّهُمَ لَبَّیک، لَبَّیک لا شریکَ لَکَ لَبَّیک اِنَّ الحَمدَ و النَعمهَ لَکَ و المُلک، لا شریکَ لَکَ »                                                                                                                       

عید سعید قربان با شکوه ترین تجلی بندگی در پیشگاه ربوبیت و شکوفایی ایمان و یقین با شمیم روح انگیز عرفه و نجواهای خالصانه به درگاه پرودگار باری تعالی فرا می رسد تا جرعه های معرفت را در جان حق جویان و مشتاقان فروریزد و پیام رهایی از محبوبهای فانی در راه وصال دوست این گونه هویدا یابد که "بگذر از فرزند و مال و جان خویش/ تا خلیل الله دورانت کنند".

 

به یقین این روز عظیم جلوه گاه تعبد و تسلیم ابراهیم حنیف در برابر ذات اقدس الهی برای بردن اسماعیل به قربانگاه عشق، سر نهادن به فرمان خالق هستی و رهایی از هر آنچه غیر خدایی است که در راه بندگی و پیوستن به دریای بیکران رحمت، دل آویز و پای بند گردیده تا با این رهایی از تعلقات و سرسپردگی به فرمان حق و در سایه تسلیم و عبودیت، سبکبال طعم دلنشین تقرب را دریابد.

 

اینجانبان ضمن تبریک و تهنیت این عید بزرگ به تمامی مسلمین جهان و مردم شریف شهر بومهن، از درگاه خداوند سبحان خواهانیم همه ما را به درک پیام واقعی این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست می‌باشد، نائل فرماید.

 

حسین موسوی ، شهردار

احمد جوشنلو ، رئیس شورای اسلامی شهر بومهن


 

تعداد بازدید: 31
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal