1399/05/11 جلسه هماهنگی و بررسی فعالیت های واحد پلیس ساختمان برگزار شد
جلسه هماهنگی و بررسی فعالیت های واحد پلیس ساختمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، جلسه هماهنگی بمنظور بررسی فعالیتهای واحد پلیس ساختمان و ارائه راهکارهای مناسب بمنظور تقویت عملکرد بهتر واحد مذکور با حضور شهردار، معاون، مسئول حراست، مدیران  و پرسنل واحد مربوطه برگزار شد.

 

پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز ، برخورد قانونی با افراد سودجو، ساماندهی، کنترل و رفع معضل سد معبر در کنار برخورد قاطعانه از موارد مطروحه در این جلسه بود.

 

شهردار بومهن طی این جلسه گفت: با تمام توان و بکارگیری کلیه امکانات با حمایت دستگاه قضایی نسبت به جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز اقدام می گردد و با افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

 

موسوی در این جلسه تاکید کرد: کمیته ی ویژه بررسی و نظارت بر عملکرد نیروها در شهرداری تشکیل شده و هرگونه اغماض و کوتاهی توسط نیروها جهت مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین سد معبر و ایجاد اخلال در نظم عمومی و نادیده گرفتن حقوق شهروندی غیر قابل قبول است و به شدت برخورد می شود.

 

وی با اشاره به نگاه پیشگیرانه پلیس ساختمان به مدیریت شهری در حوزه ساخت و ساز خاطرنشان کرد: متاسفانه در حال حاضر پرونده های زیادی را شاهد هستیم که بدون دریافت مجوزهای لازم ،ساخت و ساز را انجام داده اند که برای رسیدگی به کمیسیون ماده 100 ارسال می شوند.

 

بر این اساس لازم است فرد متقاضی قبل از انجام هر نوع ساخت و سازی مراحل قانونی را برای آغاز فعالیت طی کند که برخی شهروندان از این موضوع ابراز نارضایتی دارند و برای حل این دغدغه تقویت روحیه قانون مداری و فرهنگ سازی در زمینه رعایت مولفه های زندگی شهری ضرورت دارد.

 

شهردار بومهن خدمت گذاری به مردم را در اولویت امور دانست و بیان داشت: همه باید در مقابل حقوق مردم پاسخگو باشیم چرا که وظیفه مسئولین رسیدگی به امور مردم و مرتفع شدن مشکلات آنان است.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 44
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal