1399/05/08 اجرای گشت مشترک کمیته های پیشگیری و برخورد با سد معبر شهر بومهن
اجرای گشت مشترک کمیته های پیشگیری و برخورد با سد معبر شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، پایش میدانی پیشگیری و مقابله با سد معبر با حضور اعضاء کمیته های مشترک اجرا شد .

 

گفتنی است گشت مشترک پایش میدانی پیشگیری از سد معبر با محوریت شهرداری بومهن و نمایندگانی از حوزه برنامه ریزی فرمانداری،اتاق اصناف شهرستان، اتحادیه های اصناف، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت به منظور رصد وضعیت فعلی از نظر اشغال پیاده راه ها و توقف بساط گستران دستفروش و فروشندگان سیار انجام شد.

 
براساس این گزارش، مقرر گردید: در راستای اجرا دستورالعمل وزارت کشور مبنی بر ساماندهی مشاغلی که موجب سد معبر میشوند،کمیته مشترک پیشگیری از سد معبر شهر بومهن پس از شناسایی اینگونه مشاغل در خصوص برپایی و ایجاد بازار روز و بازارچه هفتگی و نهایتا تمرکز این بساط گستران بویژه فروشندگان سیار و دستفروش در چند نقطه از شهر که دارای پتانسیل از جمله زمین و راه دسترسی و تامین پارکینگ هستند تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند .
 

امروزه سد معبر یکی از مشکلات بسیار مهم برای شهرداری ها محسوب می شود و هر روز افراد زیادی با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می گردند که شهرداری و ماموران آن مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد معبر و رفع سد معبر می باشند .

 

با اجرای گشت های مشترک و مدیریت کنترل و نظارت شهرداری،موضوع فوق به‌طورجدی تر و قوی‌تر از گذشته پیگیری خواهد شد و امید آن می‌رود زمینه‌های رضایت هرچه بیشتر شهروندان را فراهم کنیم.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 44
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal