1399/04/26 تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری بومهن بمناسبت هفته عفاف و حجاب
تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری بومهن بمناسبت هفته عفاف و حجاب

به  مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، با حضور شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر از بانوان شاغل در شهرداری بومهن تجلیل و قدردانی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، در این مراسم موسوی، ضمن قدردانی از زحمات بانوان شاغل در این شهرداری، حجاب و عفاف را عامل بسیار موثر و سازنده در شخصیت الهی انسان و پاکی جامعه دانست.

 

وی در ادامه به تبین نقش حجاب درسلامت روانی جامعه پرداخت و گفت : در دین مبین اسلام ، حجاب فقط حفظ ظا هر نیست ، بلکه حجاب باطنی و پوشش فطری نیز در مسئله اخلاق و رفتار انسانی میبایستی مورد توجه قرارگیرد.

 

شهردار بومهن، تلاشها و زحمات بانوان شاغل در شهرداری را قابل تقدیر دانست و افزود: امیدوارم خواهران عزیزم، با سرمشق گرفتن از زندگی بزرگ بانوی اسلام همواره در راه تعالی جایگاه خانواده واهداف سازمانی اداره پیروز و سربلند باشند.

 

احمد جوشنلو رئیس شورای اسلامی شهر بومهن نیز، ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب به بانوان شاغل در شهرداری بومهن، حجاب را زیبنده زن مسلمان دانست و افزود: حجاب هیچ محدودیتی برای حضور بانوان در جامعه نیست و هر فردی در هرجایگاه و شغلی حتی در حوزه ورزش، هنر و فرهنگ می تواند با رعایت کامل حجاب ، نقش اثر گذاری در جامعه داشته باشد و بانوان ایران اسلامی در تمام عرصه ها بارها نشان دادند که  حجاب محدودیت نیست، مصونیت است .

 

 در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شهرداری بومهن با اهدا هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 92
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal