1399/04/25 تقدیر شهردار و اعضای شورای شهر بومهن از خدمات شایسته پرسنل اداره بهزیستی شهرستان پردیس
تقدیر شهردار و اعضای شورای شهر بومهن از خدمات شایسته پرسنل اداره بهزیستی شهرستان پردیس

امروز یکشنبه مورخ 25 تیرماه به مناسبت روز بهزیستی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن، با حضور در اداره بهزیستی شهرستان پردیس، از زحمات و مساعی این عزیزان در اداره بهزیستی تقدیر و تشکر کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، موسوی «روز بهزیستی» را به همه مددکاران فداکار و مددجویان گرانقدر تحت پوشش این نهاد خدمتگزار تبریک گفته و موفقیت همگان را در راه کمک رسانی به محرومین، نیازمندان و معلولین جامعه از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود.

 

شهردار بومهن با اشاره به مشقت و سختی کار در بهزیستی، پرسنل خدوم این سازمان را از شریفترین ومحبوب ترین افراد نزد خداوند قلمداد کرد و افزود: خدمت به مددجویان این نهاد به عنوان باقیات، الصالحات و از عبادت‌های ارزشمند و خدا پسندانه است.

 

در ادامه این دیدار رئیس اداره بهزیستی شهرستان پردیس ضمن تقدیر از همکاری و همدلی شهردار و اعضای شورای شهر بومهن،گزارشی از عملکرد واحدهای تخصصی این اداره به حاضرین ارائه کرد.

 

شهردار و اعضای شورای شهر بومهن به سهم خود با اهداء شاخه گل از یکایک پرسنل وظیفه شناس و زحمتکش اداره بهزیستی شهرستان پردیس تقدیر و قدردانی نموده و در پایان کیک چهلمین سالگرد تاسیس اداره بهزیستی توسط موسوی شهردار بومهن بریده شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 62
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal