1399/03/08 در راستای امنیت ساکنین شهرک غنچه، اطراف گودالهای خاکبرداری شده دیوارکشی شد
در راستای امنیت ساکنین شهرک غنچه، اطراف گودالهای خاکبرداری شده دیوارکشی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، به همت واحد عمران این شهرداری و جهت حفظ امنیت و سلامت جانی اهالی منطقه خصوصا ساکنین شهرک غنچه، اطراف گودبراریهای رها شده این محل دیوارکشی شد.

 

این گودالها شامل سه قطعه زمین که در سالیان گذشته با هدف احداث بناهایی مسکونی گودبرداری شده ولی بعلت نفوذ آبهای زیرزمینی به داخل گودال همچنان به حال خود رها شده بود.

 

باتوجه به درخواستهای مکرر اهالی و احساس خطر والدین نسبت به سقوط کودکان و نوجوانانی که معمولا، در مجاورت محل مذکور در حال ورزش و بازی بودند شهرداری بومهن اقدام به دیوارکشی و ایمن سازی این گودالها نمود .

 

دیوار مذکور بصورت یکپارچه و به طول 170 متر و اتفاع حدود 2 مترو با عملیات سیمانکاری به مساحت حدود 320 مترمربع در مدت 3 روز احداث شد.

 

با احداث دیوار مذکور عملا تردد و دسترسی کودکان به محل حادثه خیز فوق غیرممکن شده و به نوعی حاشیه امنیت مناسبی جهت جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار احتمالی ایجاد شده است.

 

لازم به ذکر است که اهمیت مقوله خدمت رسانی، رفاه وآرامش مردم جزء ضروری ترین اهداف شهرداری بوده  و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح مناطق از مؤلفه‌های ایجاد شهری زیبا و قابل اتکا خواهد بود.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal