1399/03/07 دیدار صمیمانه امام جمعه شهرستان پردیس با شهردار جدید بومهن
دیدار صمیمانه امام جمعه شهرستان پردیس با شهردار جدید بومهن


پیش از ظهر امروز حجت‌الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس با حسین موسوی شهردار بومهن دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، این دیدار به منظور عرض تبریک انتصاب شهردار جدید بومهن از سوی امام جمعه شهرستان در محل دفتر شهردار با حضور رئیس و عضو شورای اسلامی شهر انجام شد .

 

حجت الاسلام حسینی به واسطه انتصاب شایسته حسین موسوی به عنوان شهردار جدید بومهن، برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی کردند و ابراز امیدواری نمودند شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر شهر باشیم.

 

شهردار بومهن در این دیدار صمیمی طی سخنانی به ارایه گزارشی در خصوص رئوس برنامه ها و سیاست های کاری شهرداری بومهن در مدیریت جدید این مجموعه پرداخت و ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر وشهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف توسعه و جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام کردند .

 

امام جمعه شهرستان پردیس نیز، تذکرات و توصیه هایی در خصوص خدمت صادقانه به مردم ، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای عمران و آبادانی شهر ارائه کردند .

 

ایشان خدمت به مردم را بالاترین و والاترین عبادت ها دانست و با آرزوی توفیق برای شهردار جدید افزودند: امید است به فضل خداوند فعالیت شما در شهرداری مایه خیر و آبادانی هر چه بیشتر شهر باشد .

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 66
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal