1399/03/06 اجرای طرح ضربتی مقابله با سد معبر در شهر بومهن/برخورد جدی با وانت بارهای متخلف
اجرای طرح ضربتی مقابله با سد معبر در شهر بومهن/برخورد جدی با وانت بارهای متخلف

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، طرح جمع آوری سد معبر و برخورد با وانت بارهای متخلف توسط شهرداری و با همکاری پلیس راهور شهرستان و کلانتری 12 بومهن اجرا شد.

 

گفتنی است با وجود اینکه سال گذشته طرح برخورد با سد معبر چندین مرتبه به طور جدی اجرا شد ، اما هنوز شاهد این سد معبرها و توقف وانت بارها در حاشیه بلوار اصلی و مناطق پارک ممنوع هستیم که علاوه بر تشدید ترافیک باعث ایجاد مشکلات متعدد برای مغازه داران و شهروندان گشته است.

 

در این طرح که شهردار بومهن شخصا نظارت برکار جمع آوری سد معبر را بعهده داشت در این خصوص گفت: طرح انضباط شهری با هدف رفع سد معبر و پیش گیری از اخلال در نظم عمومی برگزار می شود.

 

موسوی افزود: پیرو درخواست های متعدد و مکرر ساکنین محلات و کسبه مبنی بر ورود مدیریت شهری و نیروی انتظامی برای رفع مشکلات سد معبر خودروهای وانت بار، با حکم دادستانی جمع آوری و توقیف خودروهایی که در حاشیه بلوار اصلی اقدام به فروش میوه و مواد غذایی می‌نمایند؛ در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: طرح ضربتی مقابله با این معضل به منظور ساماندهی و جلوگیری از تجمع عاملان و بساط گستران در معابر اصلی و پرتردد اجرایی شده و به صورت مداوم پیگیری خواهد شد.

 

شهردار بومهن با اشاره به قانون شهرداری‌ها در خصوص ممنوعیت سدمعبر عمومی و اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز آن‌ها برای کسب ،سکنی و هر نحو دیگر، بیان کرد: اجرای قانون سدمعبر ضمن تامین و حفظ حقوق شهروندان، سبب زیبایی معابر سطح شهر و نیز آرامش و آسایش آنان می‌شود .

 

این مقام مسئول اضافه کرد: روند این طرح در روزهای آینده تا به نتیجه رسیدن مطلوب، در نقاطی که باعث سلب آسایش شهروندان گردیده، ادامه خواهد داشت و از عموم شهروندان گرامی تقاضامندیم با عوامل اجرائیات شهرداری همکاری لازم را به عمل آورند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 46
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal