1399/03/06 جلسه تعامل و هماهنگی شهرداری و کلانتری بومهن در راستای تقویت انضباط اجتماعی و ساماندهی وانت بارها و دستفروشان
جلسه تعامل و هماهنگی شهرداری و کلانتری بومهن در راستای تقویت انضباط اجتماعی و ساماندهی وانت بارها و دستفروشان

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، صبح امروز جلسه هماهنگی و تعامل، شهردار و مسئولین واحدهای مالی، اصناف و انضباط شهری با ابراهیمی رییس و نوری جانشین کلانتری 12 بومهن برگزار شد.

 

این جلسه در راستای تقویت انضباط اجتماعی و ساماندهی وانت بارها و دستفروشان سطح شهر انجام شد.

 

شهردار بومهن در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی شهرستان  خصوصا کلانتری 12 بومهن و آمادگی شهرداری جهت هرگونه مساعدت در راستای تامین نظم اجتماعی و امنیت در سطح شهر افزود: عملکرد پلیس و شهرداری، لازم و ملزم یکدیگر و هدف هر دو برقراری نظم و آرامش در شهر است.

 

موسوی اظهار داشت: توسعه مطلوب شهر با وجود شاخص امنیت، بهتر محقق می‌شود و مجموعه مدیریت شهرداری، آمادگی همکاری و افزایش تعاملات را در این زمینه دارد.

 

وی مشارکت و همدلی در تولید و حفظ امنیت را ضامن آرامش و نشاط جامعه عنوان و بیان کرد: جلب اعتماد مردم،امنیت و آرامش اجتماعی و همچنین رعایت حقوق شهروندی ،مهمترین دغدغه شهرداری و پلیس است که برای تحقق آن باید هوشمندانه عمل کرد.

 

شهردار بومهن ادامه داد: امیدواریم با همکاری و تعامل بین شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان موضوع دستفروشان و وانت بارها در سطح شهر ساماندهی شده واین امر موجب جلب رضایت شهروندان گردد.

 

 رییس کلانتری 12 بومهن  نیز،  با اشاره به رویکرد اجتماعی پلیس و مشارکت با نهادهای جامعه، افزود: در کنار حضور فیزیکی پلیس، اقدامات فرهنگی نیز از راهبردهای موثر در امنیت جامعه است.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه شهرداری در بسترسازی فضای شهر و ایجاد زیرساخت ها برای کاهش جرایم نقش اساسی دارد، بیان کرد: تعامل شورا و شهرداری با پلیس، زمینه ارتقاء خدمات شایسته و مطلوب را برای شهروندان فراهم می آورد.

 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 53
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal