1399/02/28 مراسم تودیع و معارفه مسؤل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری بومهن برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مسؤل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری بومهن برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، علی محمد پور روشن به عنوان مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات این شهرداری منصوب شد.

 

مراسم تودیع حمید نیکان سرشت و معارفه  علی محمد پور روشن به عنوان مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات مردمی شهرداری بومهن با حضور شرفی معاون مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران، فرنیا کارشناس مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران ، موسوی شهردار  بومهن و جوشنلو رئیس شورای اسلامی شهر و مسئولین واحدها برگزار شد.

 

موسوی، در این مراسم از حضور مسؤلین محترم استانداری و زحمات بی شائبه و صادقانه مسئول پیشین بازرسی حمید نیکان سرشت تقدیر و تشکر نمود.

 

وی در ادامه با اشاره به حساسیت بازرسی در ادارات و سازمان ها گفت: مسئول بازرسی بازوی توانمند برای شهردار و مدیر مجموعه است که با عهده دار بودن مسئولیت رسیدگی به شکایات و نظارت بر کلیه واحدها ،می تواند موجب تسریع در روند انجام امور گردد.

 

معاون مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران، گفت: تودیع و معارفه در ادارات امری بدیهی و طبیعی است و طبق نظر سیستم وظایفی برعهده عزیزان گذاشته میشود و به تبع جابجایی افراد نیز صورت خواهد گرفته شد و این امر خدای ناکرده دال بر کم‌کاری افراد نیست، مهم تلاش دوستان در اجرای وظایف محوله به نحو احسن می باشد.

 

وی در ادامه افزود: مدیریت عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات و امور حقوقی جایگاه بسیار مهم و خطیری در ادارات بر عهده دارند و اخیراً امور حقوقی  نیز به بازرسی ادارات محول شده است و بر همین اساس استاندار در جلسه شورای معاونین مصوبه ای را تنظیم کردند که امور حقوقی نیز در حیطه بازرسی قرار می گیرد.

 

شرفی اظهار داشت: مسئول بازرسی شهرداری را باید بعنوان چشم تیزبین شهردار نام برد که وظیفه خطیر شناسایی نیروهای کارآمد و ضعف سیستم اداری مذکور را بعهده دارد و در این راستا باید با ارتباط تنگاتنگ و هماهنگی خوب و مثبت با مدیر مجموعه نسبت به توانمند سازی و رفع نواقص اقدام نماید.

 

این مقام مسئول در پایان مراسم عنوان کرد: امیدواریم علی محمدپور روشن که از دوستان بسیار توانمند و کارآمد هستند،  بتوانند در شهرداری بومهن انتظارات را برآورده کرده و در کنار سایر پرسنل این اداره باعث پیشرفت اهداف عالیه شهرداری بومهن شوند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 154
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal