1398/12/28 پیام نوروزی حسن الماسی مفیدی قائم مقام شهردار بومهن به مناسبت آغاز سال جدید
پیام نوروزی حسن الماسی مفیدی قائم مقام شهردار بومهن به مناسبت آغاز سال جدید

هوالمصور

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

 
 

نوروزی دیگر در راه است ، زمین زاینده در تحولی دوباره به دنبال دگرگونی و رویش است ، بهار با گام های جوانی و طراوت ، نوروز را سوغات دست ها و قلب هایمان می کند و دست های مناجات ما آیه های ” یا مقلب القلوب و الابصار ” را به امید ” حول حالنا الی احسن الحال ” زمزمه می کند تا نوروز تازه ، بهاری نو برای تحول و دگرگونی زمین و زمینیان شود.

 

تازگی طبیعت و آغاز سال نو ، گذر عمری کوتاه از انسان را یادآور می گردد تا که با نیم نگاهی بر رفتار و اعمال گذشته ، فردایی روشن را رقم بزنیم . توفیق گردید که به عنوان خادم و خدمتگزار از دریچه این پنجره به شما همشهریان که ولی نعمتان واقعی شهرم می باشید پیشاپیش نوروز را تبریک عرض نمایم.

 

در آستانه نوروز کشور عزیزمان در شرایط بحرانی و شیوع ویروس کرونا قرار دارد، ضمن قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر همه دست اندرکاران مبارزه با بیماری منحوس کرونا درحوزه‌های مختلف ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و نظارت بر روند پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، به منظور همراهی با مسئولان بهداشت، سلامت و درمان کشور که امروزه در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند، در خانه می مانیم تا با قطع زنجیره این ویروس شاهد ریشه کن شدن بیماری در کشور عزیزمان باشیم.

 

در پایان با آرزوی سلامتی همه مردم عزیز کشورم، از همه شهروندان عزیز و فهیم ، پرسنل خدوم و مسئولین متعهد و تلاشگر شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن جهت همکاری های سرشار از تعامل و تفاهم صمیمانه با اینجانب در سپری نمودن امورات شهرداری و تبادل افکار و تجربیات، مراتب تشکر و سپاس خود را تقدیم یکایک عزیزان می نمایم وضمن طلب حلالیت به دلیل کمبودها و قصورات سال گذشته آرزوی عزت و سربلندی و داشتن زندگی شاد و لذت بخش را برای همگی از خدای مهربان طلب دارم.

 
 

بهار شوق انگیز بر قامت سبز وجودتان شکوفه باران باد.

 

حسن الماسی مفیدی

قائم مقام شهردار بومهن

 
تعداد بازدید: 119
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal