1398/08/23 پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت هفته وحدت و میلاد مسعود نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)
پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت هفته وحدت و میلاد مسعود نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)

دکتر سعید علی بخشی شهردار بومهن طی صدور پیامی، هفته وحدت و میلاد  مسعود نبی مکرم اسلام و حضرت امام صادق (ع) را به عموم مسلمین جهان ، به ویژه مردم شریف بومهن تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فرا رسیدن 17ربیع الاول خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری ،حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.

 

 

حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

 

 


اینجانب هفته وحدت و میلاد باسعادت عصاره نبوّت، حضرت ختمی مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کلّ بشر محمد مصطفی (ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) را به تمامی مسلمانان به ویژه مردم متدین و با ایمان شهربومهن تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 

 


امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امرخطیر خدمت رسانی به مردم عزیز بومهن توفیق داشته باشیم.


سعید علی بخشی

شهردار بومهن

 
                                                              
تعداد بازدید: 99
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal