1398/07/17 رانندگان نمونه حوزه حمل و نقل شهرداری بومهن تجلیل شدند
رانندگان نمونه حوزه حمل و نقل شهرداری بومهن تجلیل شدند

جلسه تقدیر از رانندگان نمونه تحت پوشش سازمان حمل و نقل، در سالن شهرداری بومهن با حضور جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، ریاست پلیس راهور، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن؛ همزمان با گرامیداشت هفته ناجا، سازمان حمل و نقل ضمن دعوت از رانندگان تحت پوشش و شرکت های خدمات رسان ، اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از رانندگان نمونه شهر بومهن نمود.

 

گفتنی است در حاشیه این مراسم ،آموزشهای لازم در خصوص رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به رانندگان ارائه گردید.

 

مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری بومهن، با تاکید براستحکام ارتباط بین سازمان و پلیس راهور اظهار داشت: تعامل و همکاری مستمر سازمان با پلیس راهور و برقراری هماهنگی های لازم جهت پیشبرد امور در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

 

وی افزود: یکی از خدمات مؤثری که در جامعه ارائه می شود خدمات حمل و نقل است، رانندگان جزو اقشاری به حساب می آیند که همواره مشمول دعای خیر مردم هستند.

 

محمود فکری ضمن تقدیر از تلاش رانندگان تاکسی و رانندگان سرویس مدارس بیان داشت: حوزه حمل و نقل شهری پراهمیت و دارای جایگاه ویژه و پرارزشی است. افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند افرادی متعهد هستند.

 

در این جلسه از رانندگان تاکسی و رانندگان سرویس مدارس که بر اساس شاخصهایی همچون انضباط اجتماعی، اخلاق، رانندگی و امانتداری انتخاب و معرفی شدند، با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 41
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal